gototop
 
м. Тернопіль              (0352) 42-50-52
 
вул. Об'їзна 12/8 (ТК "Західний")           (067) 352-20-70


Обладнання для хамама - турецької лазні

  • Пошук
  Назва Категорія Ціна
Helo HNS 34 M2 3,4 кВт
Helo HNS 34 M2 3,4 кВт

Ціна: 1063

Парогенератор характеризується надійністю, гарною продуктивністю пара, простотою управління. Управляється ця модель або пультом Midi 2 (який можливо встановлювати всередині парної), або Кнопкою Вмикання/Вимикання Helo ON/OFF, або пультом паралельно з Кнопкою Вмикання/Вимикання Helo ON/OFF. У цьому випадку на пульті задаються основні параметри роботи парогенератора (час роботи, температура), а кнопка служить для примусової подачі пари всередину лазні або для припинення подачі пари.

Парогенератори для хамама - турецької лазні
Кнопка Helo (ON/OFF)
Кнопка Helo (ON/OFF)

Ціна: 73

Кнопка Вмикання/Вимикання призначена для управління парогенераторами Helo HNS T1 паралельно з пультом Touch та парогенератором Helo HNS М2 без пульта або з пультом Мidi 2. Встановлюється як всередині парної, так і зовні, наприклад на рецепшині адміністратора і дозволяє дистанційно вмикати та вимикати подачу пари. Якщо працює з пультом разом, то робота парогенератора, в тому числі і час подачі пари, встановлюється на пульті. Якщо кнопка підключена без пульта, то час роботи фіксований - 30 хв. Після чого потрібно повторно натиснути кнопку.

Пульти управління для парогенераторів в хамам
Парова форсунка Helo
Парова форсунка Helo

Ціна: 28

Форсунка парова встановлюється безпосередньо в парильні на стіну, внизу, біля підлоги в зручному місці (безпечному, щоб люди не обпеклися) і з'єднується з парогенератором через спеціальний паропровід. Форсунка дозволяє направляти пар строго донизу, на підлогу. Зверху форсунки є невелика виїмка для ароматичних масел, при проходженні пари форсунка нагрівається і масла випаровуються. Форсунка зроблена з якісної нержавіючої сталі.

Форсунки парові
Насос дозатор ароматів Helo
Насос дозатор ароматів Helo

Ціна: 603

Насос-дозатор (НД) - допоміжний пристрій для парогенератора, що використовується в парових лазнях (турецьких лазнях). Підключається до паропроводу, НД подає програмовану кількість аромоесенції у паропровід. Таким чином, аромоесенції змішуються з паром і подаються в парову баню, створюючи приємний аромат.

Пристрій для подачі аромату для хамама
Saunax Classic 70/190 бронза
Saunax Classic 70/190 бронза

Ціна: 298

  • практична, безпечна та естетично приваблива деталь сучасного інтер'єру;
  • прекрасна стійкість до високої вологості, притаманної турецькій лазні;
  • універсальна, тому її можливо встановлювати як з лівим відкриванням, так і з правим;
  • комфорт та практичність експлуатації;
  • не має порогу, що створює умови для додаткової циркуляції повітря в парному приміщенні;
  • якісний силіконовий ущільнювач для зниження втрат тепла та м'якого притвору дверей в хамамі;
  • регульована засувка.
Скляні двері для хамама - турецької лазні
Панель WEDI 30 мм
Панель WEDI 30 мм

Ціна: 46

Будівельні панелі Wedi призначені для обробки приміщень з підвищеною вологістю і складними температурними режимами. C їх допомогою можливо відразу вирівняні стіни, утеплити і наклеїти без підготовки мозаїку або плитку. Оскільки вони не гігроскопічні їх застосовують в першу чергу в приміщеннях з підвищеною вологістю: для будівництва хамамов, душових, обробки ванних кімнат і цокольних приміщень.

Теплоізоляційні панелі Wedi для хамама
Зоряне небо Cariitti VPL30Т
Зоряне небо Cariitti VPL30Т

Ціна: 645

Виробник Cariitti (Фінляндія). До складу Комплектів «Зоряне небо» входять проектор і оптоволоконний джгут. Окремі проектори мають ефект мерехтіння, що відтворює мерехтіння зірок, воно може бути білим або синім (різні проектори). Підсвічування у вигляді зоряного неба традиційне в оформленні куполів хамамів, додає оригінальності приміщенню та сприяє створенню атмосфери відпочинку. В деякі комплекти входять кришталеві насадки. Використання підсвічування у вигляді зоряного неба дозволяє не використовувати в парних високовольтної напруги і отримати гарне освітлення з лікувальним ефектом.

Світильники для хамама - турецької лазні
Кран для хамама
Кран для хамама

Ціна: 85

Кран для хамаму використовується, як правило, для курни для хамаму та як ексклюзивний кран для ванної. Матеріалом для виготовлення кранів для хамаму є латунь, покрита спеціальним твердим лаком під стару бронзу. Картридж зроблений з кераміки, тому легко провертається і служить довго.

Крани та змішувачі для хамама - турецької лазні
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>